שותפים לדרך


שדולת הנשים בישראל
 
שדולת הנשים בישראל הוקמה לפני 30 שנים במטרה להפוך את החברה הישראלית לחברה שיוויונית, מגוונת, הוגנת וצודקת יותר.ההכרה כי נשים מופלות לרעה בכל קבוצה ומעמד חיברה נשים ממגוון קבוצות, תפיסות עולם ועמדות פוליטיותשמאז ועד היום נושאות יחד את דגל קידום זכויות נשים כאינטרס חברתי מהמעלה הראשונה.
עמותת ״שדולת הנשים״, בשיתוף פעולה עם העמותה נותנת ייעוץ משפטי חינם לתושבות הבקעה בבקעה.
השירות ניתן בחינם כשירות לציבור ומאפשר גישה נוחה לנשים הזקוקות לו ואין ביכולתם להגיע למשרדיהם בתל אביב.
   
עמותת כן  
שוות, מעורבות, מנהיגות -
על שלושת ערכים אילו דוגלת עמותת כ"ן-כוח נשים לקידום מנהיגות נשים בישראל. עמותת כ"ן הינה  עמותה א-מפלגתית רשומה בישראל.
לעמותה מטרה אחת – קידום נשים בפוליטיקה בכל המפלגות והרשימות, ובמשרות הבכירות במשק.
עמותת כן, בשיתוף עם אחת אחת, נותנת תמיכה וכלים למתמודדות בבחירות המוניציפליות בבקעה להגדלת הייצוג הנשי ברשויות המוניציפליות.

 
   
גל גפן  
מקומון הבקעה, נותן במה לפעילויות העמותה ולקידום נשות הבקעה ע״י מדור ״נשים מעוררות השראה״ המתפרסם בו מידי שבוע.
   
קינגסטון אירועים  
אולם אירועים באור יהודה, המלווה את העמותה כמעט מיום היווסדה. תמיכתם מאפשרת לעמותה לתת מגוון שירותים לאוכלוסיית הבקעה למען קידום נשות הבקעה ושיפור איכות החיים.
   
בניה וקידום אתרים Dream View  
חברת דרים ויו מתמחה בבניה וקידום אתרי אינטרנט. כמו כן מספקת מגוון שירותי ניתוח , אופטימיזציה וסקירת אתרים מתחרים. כמו כן בניית האתר ותחזוקת מערכות המחשוב בעמותה  מתבצעת באדיבותם הרבה.
   
מתנ״ס יהוד-מונוסון  
מתנ״ס יהוד מונוסון מארח מגוון פעילויות, קורסים וסדנאות המופקים על יד העמותה, ומאפשר נגישות, ומחיר שווה לכל נפש לכל נשות הבקעה.
   
עמותת ״מחשב לכל ילד״  
עמותת מחשב לכל ילד פועלת בבקעה בשיתוף עם עמותת אחת אחת, וזאת על מנת לספק מחשבים למשפחות החד הוריות בבקעה שאין ביכולתם לרכוש מחשב על ילדיהם.
כמו כן שיתוף הפעולה הורחב לאספקת מחשבים לבתי ספר בבקעה שאין בהם כיתות מחשבים ולמתנסים בבקעה.
   
לשכת התעסוקה  
שירות התעסוקה הישראלי הינו תאגיד סטטוטורי, שהוקם מכוח חוק שירות התעסוקה 1959. החוק מטיל על השירות לרכז ידיעות על המצב בשוק העבודה ועל המגמות המתפתחות בו, על מנת להסדירו.
החוק נחקק בעקבות אמנה בינלאומית המחייבת את המדינות החתומות עליה (בינהן גם ישראל), להקים ולקיים שירות תעסוקה ממלכתי שיעניק שירות תעסוקה חינם לעובדים ומעסיקים גם יחד.
לשכת התעסוקה בבקעה הינה חלק פעיל בתחום התעסוקה בעמותה, הבא לידי ביטוי בקשר ישיר בין העמותה  והפונים אליה ובינם, וכמובן השתתפות וגיוס מעסיקים לירידי התעסוקה שאחת אחת מקיימת.
 
המרכז ללימודים אקדמים - אור יהודה  
המרכז ללימודים אקדמיים הוקם בשנת 2008 מתוך מחשבה ליצור קריה אקדמית אשר תעמיד את פיתוח הקריירה במרכז, קרי, תכניות הלימוד תוכננות בהתאם לדרישות שוק העבודה בתחומי הלימוד השונים, תוך התייחסות גם לפרקטיקה ולא רק לתאוריה.
הקריה האקדמית שותפה ליצירת מערכת נטוורקינג בבקעה ומארחת את פורום נשות הבקעה.
   
בנק לאומי  
לצד פעילותו העיסקית, משקיע לאומי משאבים נרחבים בפעילות לפיתוחה והעצמתה של המדינה. עיקרון מרכזי בחזונו הוא ״להיות קבוצה בנקאית מעורבת ותורמת לרווחת הקהילה״.
במסגרת הפעילות הקהילתית של בנק לאומי בבקעה וביוזמה ושיתוף עם עמותת אחת אחת, מקיים בנק לאומי סדרת הרצאות להתנהלות כלכלית ותקציבית לנשות הבקעה, בסניף קרית אונו.
   
GO ACTIVE  
גו אקטיב הינה קבוצת החברות המקצועית והותיקה ביותר בתחום תעשיית הכושר בארץ. הקבוצה הוקמה ב- 1992, ע״י יורם אילת, M.Sc בפיזיולוגיה של מאמץ, בעל הכשרה בינלאומית בתחום הכושר.
גו אקטיב פועלת בשיתוף פעולה עם עמותת אחת אחת ובמגוון שיתופי פעולה ובינהם סדרת הרצאות ״תזונה נבונה ושינוי הרגלים״ המלווה בפעילות כושר קצרה, המיועדת לנשות הבקעה וחברות העמותה.
   
משרד רו"ח קובי מסינג  
משרד רו"ח קובי מסינג מספק שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות. רו"ח קובי מסינג מספק שירותי פרובונו לעמותת "אחת אחת" וניהול חשבונות ואישורי ניהול תקין של העמותה.   
   
פרי עיצובים - סטודיו לעיצוב גרפי  
סטודיו פרי לעיצוב גרפי מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, החל מהגדרת הצורך והמטרה, דרך בניית הרעיון והקונספט העיצובי ועד להטמעתו במגוון רחב של מוצרים שיווקיים ופרסומיים. הסטודיו פועל מתוך הידיעה, שוויז'ואל נכון בשילוב מסר ברור וזכיר, יעניקו לעסק שלכם נופך של איכות ויוקרה, ויבדלו אותו בצורה משמעותית מכל המתחרים בשוק. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
Facebook
אחת אחת, מנהלת נשים בקעת אונו
טלפון: 058-4111614
מייל: infomnbo@gmail.com