עמותת אחת אחת - מי אנחנו?

עמותת אחת אחת נוסדה בשנת 2012 בידי קבוצת נשים מובילות, תושבות בקעת אונו, אשר שמו להן כמטרה לפעול לקידומן של נשים בבקעת אונו (קריית אונו, גני תקווה, גבעת שמואל, אור יהודה, יהוד-נווה מונוסון, סביון-גני יהודה) ולקדם נשים ככלל.

אנו מתייחסות לקידום נשים כאל מטרה הוליסטית, שכן התקדמות היא פועל יוצא של הבנה רחבה של המציאות - לכל אחת ואחת מאיתנו תפקיד חשוב בתהליך יצירת חברה שיוויונית.

על מנת להוביל את התהליך וליצור שינוי נשים צריכות כלים לעצמאות וניתוק תלות, כגון ידע ופרקטיקה בניהול כלכלי וניהול תקציב, יחד עם פיתוח כישורים אישיים ליצירת קריירה והכנסות, ידע בפתיחה וניהול עסק, ידיעת החוקים והזכויות שלהן והכוח לשנות חוקים קיימים המחלישים נשים ואו תורמים לעיגון חוסר השיוויון המגדרי, ועוד...

ידע וגישה למשאבים הם כוח, ואנו רואות זאת כשליחות אישית של כל אחת ואחת מאיתנו, ושל כל אישה באשר היא, להעביר הלאה את הידע שלה, ולאפשר לאחרות גישה למשאבים שיש ברשותן.

תפקידנו לקדם לא רק לנשים בוגרות אלא גם ילדות שיהפכו לנשים באחד מן הימים, באמצעות תמיכה חינוכית כוללת בדור הצעיר ומתן כלים להעצמה אישית לילדות ונערות. כך נסייע ביצירת דור חדש של נשים חזקות המסוגלות לבחירה אישית ועצמאית כחלק מהעדפה אישית וראיית עולם ולא כחלק ממציאות, סטיגמות והתנייה חברתית.

גרעין חברות העמותה מתרחב מידי יום, ואנו שמחות עם כל חברה חדשה המצטרפת לשורותינו מי כדי לתרום ידע, נסיון והנחייה, ומי כדי להעזר ולהתקדם.
 

אודות


תרמו לנו

תרומתכם חשובה לנו לקידום פרוייקטים חשובים למען נשים.

פרטים נוספים


 
 
Facebook
אחת אחת, מנהלת נשים בקעת אונו
טלפון: 058-4111614
מייל: infomnbo@gmail.com